Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2016 Jablunkov

18. 12. 2015

Okresní Svaz Stolního Tenisu ve Frýdku - Místku

V Y P I S U J E

Okresní přebor mužů a žen pro rok 2016 ve stolním tenisu

1.Pořadatel : Spartak Jablunkov

2. Datum konání : neděle 3. ledna 2016

3. Místo konání : PZŠ Jablunkov, ul. Školní 438 ( přes náměstí a za Magistrátem druhá odbočka vlevo )

4. Ředitelství přeborů :

 • ředitel – pan Vilém Niedoba
 • hlavní rozhodčí – pan Jaroslav Neuwirth delegát
 • OSST F-M – pan Libor Přeček

5. Přihlášky :

 • 5.1. Dvouhry : na místě ( pro urychlení losování nezávazně potvrďte účast alespoň den dopředu e-mailem nebo sms př. STK Liboru Přečkovi )
 • 5.2. Čtyřhry : na místě

6. Úhrada nákladů : hráči a hráčky startují na náklady svých oddílů, klubů nebo vlastní.

7. Předpis : hraje se podle platných Pravidel stolního tenisu, Soutěžního řádu stolního tenisu a jejich vydaných dodatků a podle ustanovení tohoto Rozpisu.

8. Soutěžní disciplíny :

 1. Dvouhra mužů
 2. Dvouhra žen
 3. Čtyřhra mužů
 4. Čtyřhra žen
 5. Smíšená čtyřhra

9. Systém soutěží :

 • 9.1. Dvouhra mužů : kombinovaný dvoustupňový systém 1. stupeň : 8, 12 nebo 16 skupin po 3. až 4. hráčích (dle počtu přihlášených), systémem „každý s každým“, 2 nejlepší postupují do 2. stupně 2. stupeň : vylučovacím systémem na jednu porážku Nasazení a dolosovaní: do 1. stupně : se nasazují 2 hráči, tříděním dle okr. žebříčku a oddílové příslušnosti Do 2. stupně : budou vítězové skupin nasazení tříděním, druzí ze skupin budou dolosováni na zbylá volná místa bez práva nasazení, ale do opačných polovin, než vítěz skupiny.
 • 9.2. Dvouhra žen : při počtu účastnic 7 a více bude přebor uskutečněn jako dvoustupňový. Dle celkového počtu přihlášených hlavní rozhodčí rozhodne o počtu skupin i o počtu účastnic ve skupinách. Při počtu přihlášených 6 a méně se odehraje přebor systémem každý s každým.
 • 9.3. Čtyřhry : systémem vylučovacím na jednu porážku. Přebory se hrají na tři vítězné sady z pěti možných sad.

10. M í č k y : DHS ***

11. Podmínky účasti : hráči musí mít platnou Registraci (hráč) v Registru ČAST za klub v okrese Frýdek Místek. Hráči, hrající v cizině, musí být na Seznamu hráčů v zahraničí v Registru ČAST s povolením ČAST. Platí jen pro hráče, kteří přestoupili z oddílů v okrese Frýdek-Místek. Všichni hráči musí být občany ČR.

12. Časový pořad : 9.00 - 9.30 prezentace do soutěží 9.30 losování 9.45 zahájení přeboru soutěží č. 1 a 2 do 11.00 prezentace do čtyřher