Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsleky zápasů KST A 2013-2014

zpět

1. Šigut Dalibor
2. Gruszka Jan
3. Ramšák Milan
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Kantor Josef
7. Klus Roman
8. Jan Kantor

skupina OS-1 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. 4.10. TTC Bystřice - "A" 7:11 4 2/4 4/4 3/4 1/4 - - - -
2. 2.10. TJ TŽ Třinec "D" -  "A" 12:6 1 0/4 4/4 0/4 0/4 - - - -
3. 19.10. "A" - Palkovice "B" 17:1 4 3/3 3/3 2/3 3/3 - - - -
4. 26.10. Slezan FM "C" - "A" 6:12 4 - 4/4 0/4 2/4 - - - 4/4
5. 2.11. "A" - SK Frýdlant 6:12 1 3/4 1/4 - 0/4 1/4 - - -
6. 8.11. Sok.Staré Město - "A" 10:8 1 3/4 - - 2/4 1/4 2/4 - -
7. 16.11. "A" - Sokol Dobrá 15:3 4 4/4 4/4 - 3/4 3/4 - - -
8. 23.11. TTC Vendryně - "A" 14:4 1 1/4 2/4 - 0/4 1/4 - - -
9. 30.11. "A" - TTC Frýdlant "C" 5:13 1 2/4 2/4 - - 0/3 0/2 0/2 -
10. 7.12. Sok.Kozlovice "B" - "A" 9:9 2 3/4 4/4 0/4 - 1/2 - 1/2 -
11. 14.12. "A" - Sokol Ropice "C" 8:10 1 4/4 3/4 1/4 0/4 - - - -
        24 25/39 31/39 6/23 11/35 7/21 2/6 1/4 4/4
úspěšnost podzim:   % 64,1

79,5

26,1 31,4 33,3 33,3 0 100

Odvety:

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
12. 11.1. "A" - TTC Bystřice 12:6 4 3/4 4/4 1/4 3/4 - - - -
13. 18.1. "A" - TJ TŽ Třinec "D" 10:8 4 3/4 4/4 1/4 1/4 - - - -
14. 25.1. Sok.Palkovice "B" - "A" 2:16 4 4/4 3/4 3/4 4/4 - - - -
15. 8.2. "A" - Slezan FM "C" 14:4 4 4/4 2/3 - 3/4 - 0/1 - 3/4
16. 2.2. SK Frýdlant - "A" 15:3 1 0/4 1/4 1/4 1/4 - - - -
17. 22.2. "A" - Sokol Staré Město 13:5 4 4/4 4/4 1/4 3/4 - - - -
18. 1.3. Sokol Dobrá - "A" 5:13 4 3/4 4/4 2/4 3/4 - - - -
19. 8.3. "A" - TTC Vendryně 9:9 2 3/4 2/4 0/4 3/4 - - - -
20. 15.3. TTC Frýdlant "C" - "A" 7:11 4 2/3 2/3 1/3 2/3 - - - -
21. 22.3. "A" - Sok.Kozlovice "B" 10:8 4 4/4 4/4 1/4 1/4 - - - -
22. 29.3. Sokol Ropice "C" - "A" 11:7 1 1/4 3/4 2/4 - - - 1/4 -
        36 31/43 33/42 13/39 24/39 0/0 0/1 1/4 3/4
úspěšnosti jaro:   % 72,1 78,6 33,3 61,5 0 0 0 75
poměr zápasů celkem:   60 56/82 64/81 19/62 35/74 7/21 2/7 2/8 7/8
úspěšnost celková   % 68,3 79 30,6 47,3 33,3 28,6 25 87,5

tabulka Os-1 

1. Šigut Dalibor
2. Gruszka Jan
3. Ramšák Milan
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Kantor Josef
7. Klus Roman
8. Kantor Jan
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Dalibor Šigut 1 1 1 - 1 0 1 0 0 0 0 5/10 50%
Jan Gruszka 1 1 1 1 1 - 1 0 0 0 0 6/10 60%
Milan Ramšák 0 1 - 1 - - - - - 0 0 2/5 40%
Kantor Tomáš 0 1 - 1 0 0 0 0 - - 0 2/8 25%
Pawlowski Roman - - - - 0 0 0 0 0 0 - 0/6 0%
Kantor Jan - - - 1 - - - - - - - 1/1 100%
Kantor Josef - - - - - 0 - - 0 - - 0/2 0%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Dalibor Šigut 1 1 1 1 0 1 0 1 - 0 0 6/10 60% 11/20 55%
Jan Gruszka 1 1 1 1 0 1 0 1 - 0 0 6/10 60% 12/20 60%
Milan Ramšák 0 0 1 - 0 0 1 0 1 0 0 3/10 30% 5/15 33,3%
Kantor Tomáš 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 - 4/10 40% 6/18 33,3%
Roman Pawlowski - - - - - - - - - - - 0/0 0% 0/6 0%
Kantor Jan - - - 1 - - - - - - - 1/1 100% 2/2 100%

zpět