Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST C

zpět

1.  Klus Roman
2.  Kantor Tomáš
3.  Heczko Tadeáš
4.  Widenka Filip
5.  Bloudek Karel
6.  Szmek Daniel
7.  Niedoba Jolanta
8.  Jurga Filip
9.  Klus Jiří
 

skupina OS-4b podzimní část hráč č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. 2.10. Líštná "A" - "C" 10:8 1 4/4 3/4 - 1/4 0/4 - - - -
2. 9.10. "C" - Milíkov  0:18 1 - - - 0/4 - 0/4 0/4 0/4 -
3. 16.10. Líštná "B" - "C" 7:11 4 - 4/4 4/4 1/4 1/4 - - - -
4. 23.10. "C" - Dobrá "C" 18:0 4 - - - - 4/4 4/4 4/4 4/4 -
5. 30.10. Ropice "E" - "C" 5:13 4 4/4 4/4 2/4 - 1/4 - - - -
6. 6.11. "C" - Vendryně C 9:9 2 4/4 2/2 - - - 1/4 0/2 2/4 -
7. 12.11. Bystřice D - "C" 5:13 4 3/4 4/4 1/2 - 0/2 - - 3/4 -
8. 20.11. "C" - Bystřice C 6:12 1 2/4 4/4 0/1 0/4 - - - 0/3 -
9. 27.11. Oldřichov. C - "C" 11:7 1 1/4 4/4 - - 0/4 - - 1/4 -
10. 4.12. volný los - - - - - - - - - - -
11. 10.12. Písek "B" - "C" 8:10 4 3/4 4/4 - - 0/4 - - 1/4 -
        26 21/28 29/30 7/11 2/16 6/26 5/12 4/10 11/27 -
úspěšnost podzim:   % 75 96,7 63,6 12,5 23,1 41,7 40 40,7 -

Odvety:

skupina OS-4b jarní část hráč č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 15.1. "C" - Líštná "A" 4:14 1 - 3/4 0/4 - 0/2 0/2 - 1/4 -
13. 22.1. Milíkov - "C" 14:4 1 1/4 2/4 0/4 - 0/4 - - - -
14. 29.1. "C" - Líštná "B" 14:4 4 4/4 4/4 - - 1/2 0/2 - 3/4 -
15. 5.2. Dobrá "C" - "C" 18:0 1 - - - - 0/4 0/4 - 0/4 0/4
16. 12.2. "C" - Ropice "E" 11:7 4 - 4/4 - 1/4 1/2 0/2 - 3/4 -
17. 19.2. Vendryně C - "C" 6:12 4 4/4 4/4 - - 1/4 - - 3/4 -
18. 26.2. "C" - Bystřice D 14:4 4 4/4 4/4 - - - 2/4 - 2/4 -
19. 4.3. Bystřice C - "C" 10:8 1 3/4 3/4 - - 0/4 - - 1/4 -
20. 12.3. "C"- Oldřichov. C 0:18 1 - - - 0/4 - 0/4 0/4 - 0/4
21. 19.3. volný los - - - - - - - - - - -
22. 26.3 "C" - Písek "B" 7:11 1 4/4 - - - 0/4 1/4 - 1/4 -
        48 20/24 24/28 0/8 1/8 3/26 3/22 0/4 14/32  
úspěšnost jaro:   % 83,3 85,7 0 12,5 11,5 13,6 0 43,8 0
poměr zápasů celkem:     41/52 53/58 7/19 3/24 9/52 8/34 4/14 25/59 0/8
úspěšnost celková:   % 78,8 91,4 36,8 12,5 17,3 23,5 28,6 42,4 0

tabulka OS-4b

1.  Klus Roman
2.  Kantor Tomáš
3.  Heczko Tadeáš
4.  Widenka Filip
5.  Bloudek Karel
6.  Szmek Daniel
7.  Niedoba Jolanta
8.  Jurga Filip
9.  Klus Jiří 

zpět