Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST C 2016-2017

zpět

1. Klus Roman
2. Rusnok Petr
3. Szotkowski Jan
4. Slowik Miroslav
5. Klus Jiří
6. Lisztwan Karol
7. Szkandera Vojtěch
8. Turek Josef

 

skupina Os-4 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. 24.9. "C" - Ropice "D" 7:11 1 - - 2/2 3/4 - 1/4 0/2 0/4
2. 1.10. Jablunkov "B" - "C" 11:7 1 - - 4/4 1/4 - 2/4 - 0/4
3. 8.10. volný los - - - - - - - - - -
4. 15.10. TTC Vendryně "D" - "C" 16:2 1 - 1/4 - - - 1/4 0/4 0/4
5. 22.10. "C" - Pstruží "C" 10:8 4 - 3/4 4/4 1/4 - 1/3 - 0/1
6. 28.10. TJ Písek "A" - "C" 16:2 1 - 0/4 1/4 1/3 - 0/4 - 0/1
7. 5.11. "C" - Líštná "B" 9:9 2 - 2/4 4/4 1/4 - 1/4 - -
8. 12.11. "C" - Návsí/Milíkov "C" 12:6 4 1/1 3/4 4/4 2/4 - 1/3 - -
9. 18.11. Sokol Brušperk "F" - "C" 13:5 1 - 0/4 3/4 - 0/4 1/4 - -
10. 26.11. "C" - Sokol Staříč  8:10 1 - 3/4 4/4 0/4 - 0/2 - 0/2
11. 3.12. Sokol Dobrá "C" - "C" 11:7 1 - 1/4 4/4 0/4 - 1/4 - -
        17 1/1 13/32 30/34 9/31 0/4 9/36 0/6 0/16
úspěšnost podzim:   % 100

40,6

88,2 29 0 25 0 0

Odvety:

skupina Os-4 část odvety hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
12. 6.1. Ropice "D" - "C" 10:8 1 - 2/4 4/4 1/4 - 0/4 - -
13. 14.1. "C" - Jablunkov "B" 4:14 1 - 2/4 - 1/4 - 0/4 - 1/4
14. 21.1. volný los - - - - - - - - - -
15. 28.1. "C" - TTC Vendryně "D"  3:15 1 - 2/4 - 1/4 - 0/4 - -
16. 3.2. Pstruží "C" - "C" 8:10 4 - 3/4 4/4 1/4 - - - 1/4
17. 11.2. "C" - TJ Písek "A" 6:12 1 - 1/4 3/4 1/4 - - - 0/4
18. 18.2. Líštná "B" - "C" 17:1 1 - 0/4 - 1/4 - 0/4 - 0/4
19. 25.2. Návsí/Milíkov "C" - "C" 9:9 2 - 2/4 4/4 1/4 - - - 1/4
20. 4.3. "C" - Sokol Brušperk "F" 4:14 1 - 2/4 - 1/4 - 1/4 - -
21. 11.3 Sokol Staříč - "C" 15:3 1 - - - 1/4 - 1/4 0/4 0/4
22. 18.3. "C" - Sokol Dobrá "C" 7:11 1 - 1/4 - 2/4 - 1/4 - 1/4
        14 / 15/36 15/16 11/40 / 3/28 0/4 4/28
úspěšnosti odvety:   % - 41,7 93,8 27,5 - 10,7 0 14,3
poměr zápasů celkem:   31 / 28/68 45/50 20/71 0/4 12/68 0/10 4/40
úspěšnost celková   % - 41,2 90 28,2 0 17,6 0 10

tabulka Os-4 

1. Klus Roman
2. Rusnok Petr
3. Szotkowski Jan
4. Slowik Miroslav
5. Klus Jiří
6. Lisztwan Karol
7. Szkandera Vojtěch
8. Turek Josef

 

4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Klus Roman - - - - - - - - - - - / 0%
Rusnok Petr - - - 0 1 0 1 1 1 1 1 6/8 75%
Szotkowski Jan 1 0 - - 0 0 1 1 1 1 1 6/9 66,7%
Slowik Miroslav 0 0 - - 1 0 0 0 - 0 0 1/8 12,5%
Lisztwan Karol 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0 0 0/9 0%
Turek Josef 1 0 - 0 0 - - - - - - 1/4 25%
Szkandera Vojtěch - - - 0 - - - - - - - 0/1 0%
Klus Jiří - - - - - - - - 0 - - 0/1 0%

 

4-hry  odvety 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Klus Roman - - - - - - - - - - - / 0% / 0%
Rusnok Petr 1 0 - 0 1 1 0 0 0 - 1 4/8 50% 10/16 62,5%
Szotkowski Jan 1 - - - 1 1 - 1 - - - 4/4 100% 10/13 76,9%
Slowik Miroslav 0 0 - 0 0 0 0 0 0 0 1 1/9 11,1% 2/17 11,8%
Lisztwan Karol 0 0 - - - - 0 - 0 1 1 2/6 33,3% 2/13 15,4%
Turek Josef - 0 - - 0 0 0 1 0 1 1 3/7 42,9% 4/11 36,4%
Szkandera Vojtěch - - - - - - - - - 0 - 0/1 0% 0/2 0%

zpět