Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST C 2015-2016

zpět

1. Dacho Mikuláš
2. Rusnok Petr
3. Bloudek Karel
4. Szotkowski Jan
5. Klus Roman
6. Lisztwan Karol
7. Klus Jiří
8. Bocek Lukáš

 

skupina Os-4 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. 2.10. TTC Bystřice "C" - "C" 5:13 4 - 4/4 1/4 4/4 3/4 - - -
2. 10.10. "C" - TTC Třinec "C"  6:12 1 2/4 1/2 0/2 1/4 2/4 - - -
3. 17.10. TJ Janovice "B" - "C" 12:6 1 2/4 1/4 - 1/4 1/4 - - -
4. 24.10. TTC Vendryně "C" - "C" 10:8 1 2/4 2/4 - 1/4 2/4 - - -
5. 31.10. "C" - Dobrá "C" 11:7 4 4/4 - 2/4 0/4 4/4 - - -
6. 7.11. Metyl.-Lhotka "B" - "C" 10:8 1 1/4 2/4 - 1/4 3/4 - - -
7. 14.11. "C" - Orel Paskov "C" 3:15 1 2/4 0/4 0/4 0/4 - - - -
8. 21.11. Beskyd Líštná "A" - "C" 13:5 1 2/4 0/2 0/2 1/4 2/4 - - -
9. 28.11. "C" - Staré Město "B" 5:13 1 2/4 0/4 - 1/4 2/4 - - -
10. 5.12. TJTŽ Třinec "F" - "C" 11:7 1 1/4 1/4 - 1/4 3/4 - - -
11. 12.12. "C" - TJ Milíkov 9:9 2 3/4 2/4 - 1/4 3/4 - - -
        18 21/40 13/36 3/16 12/44 25/40 / / /
úspěšnost podzim:   % 52,5

36,1

18,8 27,3 62,5 - - -

Odvety:

skupina Os-4 část odvety hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
12. 9.1. "C" - TTC Bystřice "C" 13:5 4 3/4 4/4 - 3/4 2/4 - - -
13. 16.1. TTC Třinec "C" - "C" 14:4 1 1/4 1/4 - 0/4 1/4 - - -
14. 23.1. "C" - TJ Janovice "B" 4:14 1 2/4 0/4 - 1/4 0/4 - - -
15. 30.1. "C" - TTC Vendryně "C" -  11:7 4 2/4 2/4 - 3/4 2/4 - - -
16. 6.2. Dobrá "C" - "C" 6:12 4 3/4 3/4 - 2/4 3/4 - - -
17. 13.2. "C" - Metyl.-Lhotka "B" 12:6 4 2/2 2/4 0/2 4/4 2/4 - - -
18. 20.2. Orel Paskov "C" - "C" 12:6 1 3/4 - - 2/4 1/4 0/4 - -
19. 27.2. "C" - Beskyd Líštná "A" 13:5 4 3/4 4/4 - 3/4 2/4 - - -
20. 4.3. Staré Město "B" - "C" 7:11 4 4/4 2/4 - 4/4 - 0/4 - -
21. 12.3 "C" - TJTŽ Třinec F  9:9 2 - 3/4 2/4 - 2/4 1/4 - -
22. 18.3. TJ Milíkov - "C" 8:10 4 3/4 0/4 - 3/4 4/4 - - -
        33 26/38 21/40 62/6 25/40 19/40 1/12 / /
úspěšnosti odvety:   % 68,42 52,5 33,3 62,5 47,5 8,3 - -
poměr zápasů celkem:   51 47/78 34/76 5/22 37/84 44/80 1/12 / /
úspěšnost celková   % 60,26 44,74 22,7 44,05 55 8,3 - -

tabulka Os-4 

1. Dacho Mikuláš
2. Rusnok Petr
3. Bloudek Karel
4. Szotkowski Jan
5. Klus Roman
6. Lisztwan Karol
7. Klus Jiří
8. Bocek Lukáš

 

4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Dacho Mikuláš - 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 3/10 30%
Rusnok Petr 0 0 0 1 - 0 0 - 0 0 0 1/9 11,1%
Klus Roman 1 0 1 0 0 1 - 0 0 1 0 4/10 40%
Bloudek Karel 1 0 - - 0 - 0 0 - - - 1/5 20%
Szotkowski Jan 0 - 1 0 1 1 1 0 0 1 0 5/10 50%

 

4-hry  odvety 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Dacho Mikuláš 1 0 0 1 0 1 0 0 0 - 0 3/10 30% 6/20 30%
Rusnok Petr 1 0 0 1 0 1 - 0 1 1 0 5/10 50% 6/19 31,6%
Klus Roman 0 1 1 1 1 1 0 1 - 1 0 7/10 70% 11/20 55%
Bloudek Karel - - - - - - - - - 0 - 0/0 0% 1/6 16,7%
Szotkowski Jan 0 1 1 1 1 1 0 1 0 - 0 6/10 60% 11/20 55%
Lisztwan Karol - - - - - - 0 - 1 0 - 1/3 33,3% 1/3 33,3%

zpět