Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST B 2016-2017

zpět

1. Kantor Josef
2. Pawlowski Roman
3. Ramšák Milan
4. Dacho Mikuláš
5. Rusnok Petr
6. Szotkowski Jan
7. Slowik Miroslav
8. Turek Josef

 

skupina Os-2 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
2. 24.9. "B" - ST Kozlovice "C"  8:10 1 3/4 - 2/4 0/4 - 3/4 - -
2. 30.9. Sokol Staré Město - "B" 11:7 1 - 2/4 - - 0/4 4/4 0/4 -
3. 8.10. "B" - Bystřice "B" 10:8 4 2/4 2/4 2/4 - - 2/4 - -
4. 15.10. TTC Vendryně "B" - "B"  4:14 1 1/4 0/4 0/4 - - 3/4 - -
5. 22.10. "B" - Dobrá "B" 11:7 4 3/4 2/4 3/4 2/4 - - - -
6. 29.10. Metylovice "B" - "B" 10:8 1 2/4 1/4 3/4 1/4 - - - -
7. 5.11. "B" - Brušperk "D" 6:12 1 2/4 2/4 2/4 0/4 - - - -
8. 12.11. "B" - Návsí/Milíkov "A" 8:10 1 2/4 1/4 2/4 2/4 - - - -
9. 18.11. Tošanovice - "B" 13:5 1 3/4 0/4 - 2/4 - - - 0/4
10. 26.11. "B" - TTC Třinec "B" 9:9 2 4/4 1/4 1/4 2/4 - - - -
11. 2.12. Skalice "B" - "B"  8:10 4 3/4 - 0/4 3/4 - 3/4 - -
        21 25/40 11/36 15/36 12/32 0/4 15/20 0/4 0/4
úspěšnost podzim:   % 62,5

30,6

41,7 37,5 0 75 0 0

Odvety:

 

skupina Os-2 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
12. 7.1. ST Kozlovice "C" - "B" 11:7 1 - 2/4 1/4 0/4 - 4/4 - -
13. 14.1. "B" - Sokol Staré Město 10:8 4 - 2/4 1/4 1/4 - 4/4 - -
14. 20.1. Bystřice "B" - "B" 10:8 1 - 2/4 1/4 1/4 - 3/4 - -
15. 28.1. "B" - TTC Vendryně "B" 10:8 4 - 1/4 1/4 2/4 - 4/4 - -
16. 4.2. Dobrá "B" - "B" 12:6 1 - 0/4 - 2/4 0/4 2/4 - -
17. 11.2. "B" - Metylovice "B" 12:6 4 - 2/4 2/4 3/4 - 4/4 - -
18. 18.2. Brušperk "D" - "B" 13:5 1 - 0/4 0/4 1/4 - 3/4 - -
19. 25.2. Návsí/Milíkov - "B" 11:7 1 - 1/4 1/4 0/3 - 3/4 - -
20. 4.3. "B" - Tošanovice 11:7 4 - 2/4 2/4 3/4 - 4/4 - -
21. 11.3. TTC Třinec "B" - "B" 6:12 4 - 2/4 1/4 3/4 - 4/4 - -
22. 18.3. "B"  - Skalice "B" 6:12 1 - 1/4 1/4 1/4 - 2/4 - -
        26 / 15/44 11/40 17/43 0/4 37/44 / /
úspěšnosti jaro:   % - 34,1 27,5 39,5 0 84,1 - -
poměr zápasů celkem:   47 25/40 26/80 26/76 29/75 0/8 52/64 0/4 0/4
úspěšnost celková   % 62,5 32,5 34,2 38,7 0 81,3 0 0

tabulka Os-2 

1. Kantor Josef (již není na soupisce)
2. Pawlowski Roman
3. Ramšák Milan
4. Dacho Mikuláš
5. Rusnok Petr
6. Szotkowski Jan
7. Slowik Miroslav
8. Klus Roman
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Pawlowski Roman - 1 1 0 1 0 0 0 0 1 1 5/10 50%
Kantor Josef 0 - 1 0 1 0 0 0 0 1 1 4/9 44,4%
Milan Ramšák 0 - 1 0 0 1 0 1 - 0 0 3/9 33,3%
Dacho Mikuláš 0 - - - 0 1 0 1 0 0 0 2/8 25%
Rusnok Petr - 0 - - - - - - - - - 0/1 0%
Szotkowski Jan 0 1 1 0 - - - - - - - 2/4 50%
Slowik Miroslav - 0 - - - - - - - - - 0/1 0%
Turek Josef - - - - - - - - 0 - - 0/1 0%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Roman Pawlowski 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 4/11 36,4% 9/21 42,9%
Kantor Josef - - - - - - - - - - - / 0% 4/9 44,4%
Milan Ramšák 0 1 0 1 - 0 0 0 0 1 4 4/10 40% 7/19 36,8%
Dacho Mikuláš 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 8/11 72,7% 10/19 52,6%
Rusnok Petr - - - - 0 - - - - - - 0/0 0% 0/2 0%
Szotkowski Jan 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 8/11 72,7% 10/15 66,7%
Slowik Miroslav - - - - - - - - - - - / 0% / 0%

zpět