Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST B 2014-2015

zpět

1. Pawlowski Roman
2. Ramšák Milan
3. Kantor Josef
4. Müller Rudolf
5. Dacho Mikuláš
6. Rusnok Petr
7. Sikora Jan
8. Lisztwan Karel
9. Szotkowski Jan

 

skupina OS-1 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. 26.9. Sokol Staré Město - "B" 8:10 4 3/4 3/4 2/4 1/4 - - - -
2. 4.10. "B" - Sokol Kozlovice "C" 11:7 4 4/4 2/4 2/4 2/3 - - - -
3. 11.10. Sokol Krmelín - "B" 10:8 1 0/4 1/4 4/4 2/4 - - - -
4. 18.10. "B" - TJ Janovice 8:10 1 2/4 3/4 1/4 1/4 - - - -
5. 25.10. Sokol Dobrá "B" - "B" 12:6 1 2/4 0/4 2/4 2/4 - - - -
6. 1.11. "B" - Sokol Palkovice "B" 10:8 4 3/4 - 3/4 3/4 - - - 0/4
7. 8.11. TJ TŽ Třinec "E" - "B" 14:4 1 2/4 1/4 0/4 0/4 - - - -
8. 15.11. Spartak Jablunkov - "B" 15:3 1 2/4 - - - 0/4 1/4 - 0/4
9. 22.11. "B" - TTC Třinec "B" 10:8 4 2/4 2/4 2/4 3/4 - - - -
10. 29.11. SK Frýdlant n.O. - "B" 11-7 1 2/4 0/3 2/3 - - - 0/4 1/1
11. 6.12. "B" - Sokol Staříč 10:8 4 2/4 2/4 2/4 2/4 - - - -
        26 24/44 14/35 20/39 16/35 0/4 1/4 0/4 1/9
úspěšnost podzim:   % 54,5

40

51,3 45,7 0 25 0 11,1

Odvety:

 

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 10.1. "B"Sokol Staré Město 11:7 4 2/4 2/4 4/4 2/3 - - - 0/1 -
13. 17.1. Sok.Kozlovice "C" - "B" 13:5 1 3/4 - 1/4 - - - - 0/4 0/4
14. 24.1. "B"Sokol Krmelín 12:6 4 2/4 2/4 2/3 3/4 - - - - -
15. 31.1. TJ Janovice - "B" 16:2 1 1/4 1/4 0/4 - - - 0/4 - -
16. 7.2. "B" Sokol Dobrá "B" 7:11 1 2/4 2/4 3/4 0/4 - - - - -
17. 14.2. Sok.Palkovice "B" - "B" 7:11 4 3/4 2/4 2/3 - - - 3/4 - -
18. 21.2. "B"TJ TŽ Třinec "E" 5:13 1 2/4 1/4 2/4 - - - - - 0/4
19. 28.2. "B"Spartak Jablunkov 4:14 1 1/4 - 1/4 - - - 1/4 - 0/4
20. 7.3. TTC Třinec "B" - "B" 11:7 1 1/4 1/4 2/4 2/4 - - - - -
21. 14.3. "B"SK Frýdlant n.O. 11:7 4 3/4 3/4 3/4 - - - - - -
22. 21.3. Sokol Staříč - "B" 8:10 4 2/4 2/4 2/4 2/4 - - - - -
        26 22/44 16/36 22/42 9/19 0/0 0/0 4/12 0/5 0/12
úspěšnosti jaro:   % 50 44,4 52,4 47,4 - - 33,3 0 0
poměr zápasů celkem:   52 46/88 30/71 42/81 25/54 0/4 1/4 4/16 1/14 0/12
úspěšnost celková   % 52,3 42,3 51,9 46,3 0 25 25 7,1 0

tabulka Os-2 

1. Pawlowski Roman
2. Ramšák Milan
3. Kantor Josef
4. Müller Rudolf
5. Dacho Mikuláš
6. Rusnok Petr
7. Sikora Jan
8. Lisztwan Karel
9. Szotkowski Jan
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Pawlowski Roman 1 0 1 0 0 1 0 0 1 1 1 6/11 54,5%
Kantor Josef 1 0 1 0 0 1 0 - 1 1 1 6/10 60%
Milan Ramšák 0 1 0 1 0 - 1 - 0 0 1 4/9 44,4%
Müller Rudolf 0 1 0 1 0 0 1 - 0 - 1 4/9 44,4%
Listwan Karel - - - - - 0 - 0 - - - 0/2 0%
Dacho Mikuláš - - - - - - - 0 - - - 0/1 0%
Rusnok Petr - - - - - - - 0 - - - 0/1 0%
Sikora Jan - - - - - - - - - 0 - 0/1 0%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Roman Pawlowski 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 6/11 54,5% 12/22 54,5%
Kantor Josef 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 6/11 54,5% 12/21 57,1%
Milan Ramšák 0 - 1 0 0 1 0 - 1 1 1 5/9 55,6% 9/18 50%
Müller Rudolf 0 - 1 - 0 - - - 1 - 1 3/5 60% 7/14 50%
Listwan Karel - 0 - - - - - - - - - 0/1 0% 0/3 0%
Szotkowski Jan - 0 - - - - 0 0 - - - 0/3 0% 0/3 0%
Sikora Jan - - - 0 - 1 - 0 - - - 1/3 33,3% 1/4 25%

zpět