Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST B 2013-2014

zpět

1. Ramšák Milan
2. Kantor Tomáš
3. Pawlowski Roman
4. Kantor Josef
5. Widenka Pavel
6. Klus Roman
7. Dacho Mikuláš

skupina OS-1 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. 4.10. TJ Písek - "B" 13:5 1 - - 2/4 0/4 1/4 2/4 -
2. 12.10. Sokol Lhotka -  "B" 5:13 4 - 3/4 3/4 3/4 - 2/4 -
3. 19.10. "B" - Sokol Brušperk "E" 15:3 4 - 4/4 3/4 3/4 - 3/4 -
4. 26.10. TTC Třinec "C" - "B" 1:17 4 - 3/4 4/4 4/4 - 4/4 -
5. 2.11. "B" - Sokol Krmelín "B" 13.5 4 - 4/4 4/4 3/4 - 1/4 -
6. 9.11. Sokol Ropice "D" - "B" 10:8 1 - 4/4 2/4 - - 1/4 0/4
7. 16.11. "B" - Spartak Jablunkov 12:6 4 - 2/3 2/3 1/3 - 2/3 -
8. 23.11. TTC Vendryně "B" - "B" 6:12 4 - 4/4 4/4 1/4 - 2/4 -
9. 30.11. "B" - ATOM FM 13:5 4 - - 3/4 3/4 3/4 2/4 -
10. 7.12. Sokol Kozlovice "C" - "B" 9:9 2 - 4/4 2/4 1/4 - 1/4 -
11. 14.12. "B" - Staré Město "B" 16:2 4 - 4/4 4/4 4/4 - 2/4 -
        36 0/0 32/35 33/43 23/39 4/8 22/43 0/4
úspěšnost podzim:   % 0 91,4 76,7 59 50,0 51,1 0

Odvety:

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
12. 11.1. "B" - TJ Písek 13:5 4 - 3/4 3/4 2/4 - 3/4 -
13. 18.1. "B" - Sokol Lhotka 16:2 4 - 4/4 4/4 4/4 - - -
14. 25.1. Sokol Brušperk "E" - "B" 10:8 1 - 2/4 1/4 3/4 - 0/4 -
15. 8.2. "B" - TTC Třinec "C" 14:4 4 2/4 4/4 3/4 3/4 - - -
16. 1.2. Sokol Krmelín "B" - "B" 5:13 4 - 4/4 4/4 3/4 - - -
17. 22.2. "B" - Sokol Ropice "D" 13:5 4 - 3/4 4/4 4/4 - 1/4 -
18. 1.3. Spartak Jablunkov - "B" 11:7 1 - 3/4 1/4 1/4 - 1/4 -
19. 8.3. "B" - TTC Vendryně "B" 13:5 4 - 4/4 2/4 3/4 - 2/4 -
20. 15.3. ATOM FM - "B" 7:11 4 3/4 4/4 2/4 - - - 1/4
21. 22.3. "B" - Sokol Kozlovice "C" 8:10 1 - 3/4 3/4 - - 1/4 0/4
22. 28.3. Staré Město "B" - "B" 5:13 4 - - 3/4 2/4 3/4 3/4 -
        35 5/8 34/40 30/44 25/36 3/4 11/28 1/8
úspěšnosti jaro:   % 62,5 86,1 68,2 69,4 75 39,3 12,5
poměr zápasů celkem:   71 5/8 66/75 63/87 48/75 7/12 33/71 1/12
úspěšnost celková   % 62,5 88 72,4 64 58,3 46,5 8,3

tabulka Os-3 

1. Ramšák Milan
2. Kantor Tomáš
3. Pawlowski Roman
4. Kantor Josef
5. Widenka Pavel
6. Klus Roman
7. Dacho Mikuláš
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Pawlowski Roman 0 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 8/11 72,7%
Kantor Josef 0 1 1 1 1 - 0 1 1 0 1 7/10 70%
Widenka Pavel 0 - - - - - - - 1 - - 1/2 50%
Klus Roman 0 1 1 1 0 0 - 0 1 1 1 6/10 60%
Kantor Tomáš - 1 1 1 0 0 - 0 - 1 1 5/8 62,5%
Dacho Mikuláš - - - - - 1 - - - - - 1/1 100%


4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Pawlowski Roman 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 9/11 81,8% 17/22 77,3%
Kantor Josef 1 1 1 1 1 1 1 1 - - 1 9/9 100% 16/19 84,2%
Widenka Pavel - - - - - - - - - - 1 1/1 100% 2/3 66,7%
Klus Roman 1 - 1 - - 0 0 1 - 1 1 5/7 71,4% 11/17 64,7%
Kantor Tomáš 1 1 1 1 0 0 0 1 1 1 - 7/10 70% 12/18 66,7%
Dacho Mikuláš - - - - - - - - 0 0 - 0/0 0% 1/3 33,3%
Ramšák Milan - - - 1 - - - - 1 - - 2/2 100% 2/2 100%

zpět