Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST A 2016-2017

zpět

1. Kantor Jan
2. Kantor Tomáš
3. Šigut Dalibor
4. Gruszka Jan
5. Kantor Josef
6. Klus Roman
7. Szotkowski Jan
8. Klus Jiří

 

skupina OS-1 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. 24.9. A ST Kozlovice B 10:8 4 2/3 3/4 3/4 2/4 0/1 - - -
2. 1.10. Ropice C A 4:14 4 4/4 3/4 2/4 3/4 - - - -
3. 8.10. A Kom.Lhotka D 11:7 4 3/4 2/4 3/4 2/4 - - - -
4. 15.10. SK Frýdlant  A 4:14 4 - 4/4 3/4 3/4 3/4 - - -
5. 22.10. BSK Malenovice 13:5 4 - 3/3 4/4 4/4 - 0/1 - 0/4
6. 29.10 Sokol Metylovice A 5:13 4 3/4 - 3/4 3/4 - - 3/4 -
7. 5.11. A Sokol Brušperk C 9:9 2 4/4 3/4 1/4 1/4 - - - -
8. 12.11. Sokol Krmelín 15:3 4 4/4 3/4 3/4 3/4 - - - -
9. 18.11. Slezan FM C A 8:10 4 3/4 2/4 1/4 3/4 - - - -
10. 26.11. TJ TŽ Třinec E 14:4 4 - 3/4 2/4 3/3 - - 3/4 -
11. 3.12.  Sokol Dobrá A A 5:13 4 - 3/4 3/4 4/4 1/4 - - -
        42 23/27 29/39 28/44 31/43 4/9 0/1 6/8 0/4
úspěšnost podzim:   % 85,2

74,4

63,6 72,1 44,4 0 75 0

Odvety:

 

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
12. 7.1. ST Kozlovice B A 9:9 2 - 3/4 3/4 2/4 0/4 - - -
13. 14.1. Sokol Ropice C 16:2 4 - 4/4 - 3/4 4/4 - 3/4 -
14. 21.1. Kom.Lhotka D A 5:13 4 - 4/4 - 3/4 3/4 - 2/4 -
15. 28.1. A - Frýdlant n.O. 13:5 4 - 4/4 4/4 4/4 - - - 0/4
16. 4.2. BSK Malenovice - A 5:13 4 - 3/4 2/4 4/4 2/4 - - -
17. 11.2. Sokol Metylovice 12:6 4 - - 2/4 3/4 3/4 - 2/4 -
18. 18.2. Sokol Brušperk A 17:1 1 - 0/4 0/4 0/4 0/2 - 1/2 -
19. 25.2. Sokol Krmelín A 3:15 4 - 4/4 2/3 3/4 3/4 - - -
20. 4.3. Slezan FM C 13:5 4 - 3/4 2/2 3/4 1/2 - 3/4 -
21. 10.3. TJ TŽ Třinec E A 7:11 4 - 2/4 2/4 2/4 1/2 - 2/2 -
22. 18.3. Sokol Dobrá 12:6 4 - 4/4 - 3/4 1/4 - 3/4 -
        39 -/- 31/40 17/29 30/44 18/34 - 16/24 0/4
úspěšnosti jaro:   % - 77,5 58,6 68,2 52,9 - 66,7 0
poměr zápasů celkem:   81 23/27 60/79 45/73 61/87 22/43 0/1 22/32 0/8
úspěšnost celková   % 85,2 75,9 61,6 70,1 51,2 0 68,8 0

tabulka Os-1

1. Kantor Jan (již není na soupisce)
2. Kantor Tomáš
3. Šigut Dalibor
4. Gruszka Jan
5. Kantor Josef
6. Klus Roman
7. Szotkowski Jan
8. Klus Jiří
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Jan Gruszka 0 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 8/11 72,7%
Kantor Jan 0 1 1 - - 1 0 1 1 - - 5/7 71,4%
Kantor Tomáš 0 1 0 1 1 - 0 1 0 1 1 6/10 60%
Dalibor Šigut 0 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1 5/11 45,5%
Kantor Josef - - - 1 - - - - - - 1 2/2 100%
Klus Jiří - - - - 1 - - - - - - 1/1 100%
Szotkowski Jan - - - - - 0 - - - 1 - 1/2 50%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Dalibor Šigut 0 - - 1 1 1 0 1 0 1 - 5/8 62,5% 10/19 52,6%
Jan Gruszka 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 7/11 63,6% 15/22 68,2%
Kantor Tomáš 1 1 1 0 1 - 0 1 1 1 0 7/10 70% 13/20 65%
Kantor Josef 1 1 1 - 1 1 0 1 1 1 0 8/10 80% 10/12 83,3%
Szotkowski Jan - 1 0 - - 1 - - - - 1 3/4 75% 4/6 66,7%
Klus Jiří - - - 0 - - - - - - - 0/1 0% 1/2 50%

zpět