Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST A 2015-2016

zpět

1. Gruszka Jan
2. Šigut Dalibor
3. Kantor Jan
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Ramšák Milan
7. Kantor Josef
8. Klus Roman
9. Klus Jiří
10. Dacho Mikuláš

 

skupina OP podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 2.10. TTC Bystřice A 6:10 4 2/4 3/3 3/4 2/3 - - - - - -
2. 10.10. A TTC Třinec "A" 9:9 2 2/4 2/4 2/4 2/4 - - - - - -
3. 16.10. SKST Pstruží "B" A 6:10 4 2/3 2/3 2/4 3/4 - - - - - -
4. 24.10. Vendryně "A" A 10:2 1 0/2 1/3 0/3 1/2 - - - - - -
5. 31.10. Sok.Palkovice A 7:10 1 1/4 2/4 3/4 1/3 - - - - - -
6. 6.11. Slezan F-M A 10:8 1 2/4 2/4 2/4 2/4 - - - - - -
7. 14.11. A Orel Paskov "B" 4:10 1 0/3 1/3 2/3 0/3 - - - - - -
8. 21.11. TJTŽ Třinec "D" A 10:1 1 1/2 0/3 0/2 0/2 - - - - - -
9. 28.11. Ropice "B" 10:6 4 1/3 2/4 3/4 2/3 - - - - - -
10. 4.12. Kom.Lhotka "C" A 9:9 2 2/4 3/4 2/4 2/4 - - - - - -
11. 12.12. A Sok.Skalice "A" 9:9 2 3/4 1/4 2/4 2/4 - - - - - -
        23 16/37 19/39 21/40 17/36 - - - - - -
úspěšnost podzim:   % 43,2

48,7

52,5 47,2 0 0 0 0 0 0

Odvety:

 

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 9.1. A - TTC Bystřice A 8:10 1 1/4 2/4 3/4 1/4 - - - - -
13. 16.1. TTC Třinec "A" - A 3:10 4 3/3 2/3 3/3 1/2 - - - - -
14. 23.1. A - SKST Pstruží B 6:10 1 2/3 2/3 2/3 - - - - - 0/4
15. 30.1. A - TTC Vendryně A  7:10 1 0/3 1/4 3/4 1/4 - - - - -
16. 6.2. Sokol Palkovice - A 10:7 1 1/4 0/4 4/4 2/4 - - - - -
17. 13.2. Slezan F-M B 10:8 4 3/4 3/4 1/1 3/4 - - - - 0/3
18. 20.2. Orel Paskov B - A 10:5 1 1/3 1/3 2/4 1/3 - - - - -
19. 27.2. A - TJTŽ Třinec D 10:8 4 1/4 2/4 3/4 3/4 - - - - -
20. 5.3. Sokol Ropice B - A 8:10 4 3/4 2/4 2/4 2/4 - - - - -
21. 12.3. A - Kom.Lhotka "C" 4:10 1 2/3 1/3 0/3 1/3 - - - - -
22. 19.3. Sokol Skalice A - A 10:4 1 0/3 1/3 1/3 1/3 - - - - -
        23 17/38 17/39 24/37 16/35 / / / / 0/7
úspěšnosti jaro:   % 44,74 43,6 64,86 45,71 - - - - 0
poměr zápasů celkem:   46 33/75 36/78 45/77 33/71 / / / / 0/7
úspěšnost celková   % 44 46,15 58,44 46,48 - - - - 0

tabulka Os-1

1. Gruszka Jan
2. Šigut Dalibor
3. Kantor Jan
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Ramšák Milan
7. Kantor Josef
8. Klus Roman
9. Klus Jiří
10. Dacho Mikuláš
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Dalibor Šigut 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 1 4/11 36,4%
Jan Gruszka 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 1 4/11 36,4%
Kantor Tomáš 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2/11 18,2%
Kantor Jan 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2/11 18,2%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Dalibor Šigut 0 0 - 1 0 0 0 0 1 0 0 2/10 20% 6/21 28,57%
Kantor Tomáš 0 0 - 1 0 0 0 0 1 0 0 2/10 20% 4/21 19,05%
Jan Gruszka 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 5/11 45,45% 9/22 40,91%
Kantor Jan 1 1 0 1 0 - 0 1 0 0 1 5/10 50% 7/21 33,33%

zpět