Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST A 2014-2015

zpět

1. Gruszka Jan
2. Šigut Dalibor
3. Jan Kantor
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Ramšák Milan
7. Kantor Josef
8. Klus Roman
9. Klus Jiří
10. Dacho Mikuláš

 

skupina OS-1 podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 27.9. TTC Frýdlant D A 7:11 4 4/4 3/4 - 2/4 1/4 - - - - -
2. 4.10. A Kozlovice "B" 12:6 4 3/3 4/4 - 4/4 - - - 0/4 - -
3. 11.10. Malenovice "B" A 7:11 4 2/4 3/4 - 3/4 - - 3/4 - - -
4. 18.10. A Sok.Brušperk D 8:10 1 1/4 2/4 - 2/4 1/2 1/2 - - - -
5. 25.10. Sok.Skalice B A 7:11 4 4/4 2/4 - 3/4 - - - - - 1/4
6. 1.11. A Sokol Ropice C 12:6 4 3/4 3/4 - 3/4 1/2 - 1/2 - - -
7. 8.11. Sok.Metylovice A 1:17 4 4/4 3/4 - 4/4 - 4/4 - - - -
8. 14.11. TTC Bystřice A A 11:7 1 2/4 2/4 - 1/4 - 0/4 - - - -
9. 22.11. A Slezan F-M "C" 12:6 4 4/4 2/4 - 3/4 - 1/4 - - - -
10. 29.11. Sokol Dobrá "A" A 8:10 4 3/4 2/4 - 3/4 1/4 - - - - -
11. 6.12. A Sok.Lískovec B 11:7 4 4/4 3/4 - 2/4 - 1/4 - - - -
        38 34/43 29/44 - 30/44 4/12 7/18 4/6 0/4 - 1/4
úspěšnost podzim:   % 79,1

65,9

- 68,2 33,3 38,9 66,6 0 0 25

Odvety:

 

skupina OS-1 jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 10.1. A - TTC Frýdlant "D" 14:4 4 4/4 4/4 - 3/4 - 1/2 0/2 - -
13. 17.1. Kozlovice "B" - A 5:13 4 3/4 3/4 2/4 3/4 - - - - -
14. 24.1. A - BSK Malenovice B 9:9 2 2/4 2/4 2/4 3/4 - - - - -
15. 31.1. Sokol  Brušperk D - A 4:14 4 4/4 1/2 4/4 2/3 - - - - -
16. 7.2. A - Sokol Skalice "B" 13:5 4 3/3 - - 1/3 0/1 1/2 2/3 - -
17. 14.2. Sokol Ropice "C" - A 1:17 4 4/4 4/4 4/4 4/4 - - - - -
18. 21.2. A - Sokol Metylovice 12:6 4 2/2 4/4 - 4/4 - - - - 1/4
19. 28.2. A - TTC Bystřice "A" 10.8 4 2/4 - 4/4 2/4 0/2 - 1/2 - -
20. 7.3. Slezan F-M "C" - A 10:8 1 2/4 4/4 2/4 - - - - - -
21. 14.3. A - Sokol Dobrá "A" 10:8 4 3/4 1/4 4/4 - 1/2 - 0/2 - -
22. 21.3. Sokol Lískovec B - A 12:6 1 - - - - - - - 2/4 2/4
        36 29/37 23/30 22/28 22/30 1/5 2/4 3/9 2/4 3/8
úspěšnosti jaro:   % 78,4 76,7 78,6 73,3 20 50 33,3 50 37,5
poměr zápasů celkem:   74 63/80 52/74 22/28 52/74 5/17 9/22 7/15 2/8 3/8
úspěšnost celková   % 78,8 70,3 78,6 70,3 29,4 40,9 46,7 25 37,5

tabulka Os-1

1. Gruszka Jan
2. Šigut Dalibor
3. Kantor Jan
4. Kantor Tomáš
5. Pawlowski Roman
6. Ramšák Milan
7. Kantor Josef
8. Klus Roman
9. Klus Jiří
10. Dacho Mikuláš
4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Dalibor Šigut 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 10/11 90,9%
Jan Gruszka 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 10/11 90,9%
Milan Ramšák - - - - - - 1 1 1 - 0 3/4 75%
Kantor Tomáš 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3/11 27,3%
Pawlowski Roman 0 - - 0 - 0 - - - 0 - 0/4 0%
Kantor Josef - - 0 - - - - - - - - 0/1 0%
Klus Roman - 0 - - - - - - - - - 0/1 0%
Dacho Mikuláš - - - - 0 - - - - - - 0/1 0%
4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Dalibor Šigut 1 1 0 1 - 1 1 - 0 0 - 5/8 62,5% 15/19 78,9%
Jan Gruszka 1 1 0 1 - 1 1 1 0 0 - 6/9 66,7% 16/20 80%
Milan Ramšák 1 - - - 1 - - - - - - 2/2 100% 5/6 83,3%
Kantor Tomáš 1 1 0 1 1 0 - 0 - - - 4/7 57,1% 7/18 38,9%
Roman Pawlowski - - - - - - - - - 1 - 1/1 100% 1/5 20%
Kantor Jan - 1 0 1 - 0 - 1 0 1 - 4/7 57,1% 4/7 57,1%
Kantor Josef - - - - - - - 0 - - - 0/2 0% 0/2 0%

zpět