Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů KST A 2012-2013

zpět

1.   Kantor Jan
2.   Gruszka Jan
3.   Müller Rudolf
4.   Šigut Dalibor
5.   Ramšák Milan
6.   Pawlowski Roman
7.   Widenka pavel
8.   Kantor Tomáš
9.   Kantor Josef
10. Klus Roman

skupina OP podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. 29.9. Orel Paskov "B" - "A" 10:7 1 3/4 1/4 2/4 - - 1/4 - - -
2. 6.10. "A" - Sok.Ropice "B" 3:10 1 1/3 1/3 - 0/3 - 0/3 - - -
3. 12.10. BSK Malenovice - "A" 10:4 1 2/3 1/3 - 0/3 - 0/3 - - -
4. 19.10. Kom.Lhotka "C" - "A" 10:2 1 0/3 1/3 - 0/2 - 0/2 - - -
5. 27.10. "A" - Sokol Dobrá 10:2 4 1/2 3/3 - 2/2 - 3/3 - - -
6. 2.11. Slezan FM "C" - "A" 10:7 1 1/4 1/4 - 2/4 - 2/4 - - -
7. 10.11. "A" - Sokol St.Město 10:2 4 3/3 3/3 - 1/2 - 2/3 - - -
8. 17.11. Sokol Kozlovice - "A" 10:8 1 2/4 2/4 - 3/4 - 0/4 - - -
9. 24.11. "A" - TJ TŽ Třinec "C" 1:10 1 0/2 0/2 - - - 0/3 - 0/2 -
10. 1.12. Palkovice "B" - "A" 6:10 4 3/4 2/4 - 3/3 - 0/3 - - -
11. 8.12. "A" - Brušperk "C"   1 1/3 1/3 - 2/3 - - - 0/3 -
        20 17/35 16/36 2/4 13/26 0/0 8/32 0/0 0/5 -
úspěšnost podzim:   % 48,6 44,4 50 50 0 25 0 0 -

Odvety:

skupina OP jarní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 12.1. "A" - Orel Paskov "B" 10:8 4 2/3 1/3 1/3 0/3 - - - - -
13. 19.1. Sokol Ropice "B" - "A" 10:6 1 3/4 1/4 0/3 1/4 - - - - -
14. 26.1. "A" - BSK Malenovice 8:10 1 4/4 1/4 1/4 2/4 - - - - -
15. 2.2. "A" - Kom.Lhotka "C" 10:6 4 2/4 1/3 2/3 3/4 - - - - -
16. 9.2. Sokol Dobrá - "A" 1:10 4 3/3 2/2 1/2 2/2 - - - - -
17. 23.2. "A" - Slezan FM "C" 10:6 4 3/4 2/3 0/3 3/4 - - - - -
18. 2.3. Sokol St.Město - "A" 10:2 4 2/3 2/2 2/2 2/3 - - - - -
19. 9.3. "A" - Sok.Kozlovice 8:10 1 3/4 1/4 0/4 3/4 - - - - -
20. 16.3. TJ TŽ Třinec "C" - "A" 9:9 2 2/3 1/3 0/3 0/3 - - - - -
21. 23.3. "A" - Sok.Palkovice "B" 10:1 4 2/2 2/2 2/3 2/2 - - - - -
22. 30.3. Brušperk "C" - "A" 8:10 4 - 1/4 3/4 3/4 - - - - -
        33 26/34 15/34 12/34 21/37 0/0 0/0 0/0 0/0 -
úspěšnosti jaro:   % 76,5 44,1 35,3 56,8 0 0 0 0 -
poměr zápasů celkem:   53 44/70 32/72 14/38 34/63 0/0 8/32 0/0 0/5 -
úspěšnost celková   % 62,86 44,4 36,8 54 0 25 0 0 -

tabulka OP 

1.   Kantor Jan
2.   Gruszka Jan
3.   Müller Rudolf
4.   Šigut Dalibor
5.   Ramšák Milan
6.   Pawlowski Roman
7.   Widenka Pavel
8.   Kantor Tomáš
9.   Kantor Josef
10. Klus Roman

4-hry podzim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost
Jan Kantor 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 7/11 63,6%
Jan Gruszka 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 7/11 63,6%
Rudolf Müller 0 - - - - - - - - - - 0/1 0%
Dalibor Šigut - 1 1 1 0 0 1 0 - 1 0 5/9 55,6%
Pawlowski Roman 0 1 1 1 0 0 1 0 0 1 0 5/11 45,5%
Kantor Tomáš - - - - - - - - 0 - - 0/1 0%


4-hry  jaro 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. výhry: úspěšnost celkem
Jan Kantor - 1 0 1 1 1 1 1 1 1 - 8/9 88,9% 15/20 75%
Jan Gruszka - 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 9/10 90% 16/21 76,2%
Rudolf Müller 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 0 7/11 63,6% 7/12 58,3%
Dalibor Šigut 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 0 7/11 63,6% 12/20 60%
                        0/0 0% 0/0 0%

zpět