Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky zapasu kst a 2011-2012

zpět

1.   Müller Rudolf
2.   Gruszka Jan
3.   Šigut Dalibor
4.   Ramšák Milan
5.   Kantor Josef
6.   Kantor Jan
7.   Pawlowski Roman
8.   Kantor Tomáš
9.   Klus Roman

skupina OP podzimní část hráč.č.
  Datum Zápas Skóre Body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. 1.10. "A" - Brušperk "C" 10:5 4 4/4 2/3 1/3 1/3 - - - - -
2. 8.10. Skalice "A" - "A" 10:0 1 - 0/2 0/2 0/2 - 0/2 - - -
3. 15.10. "A" - Ropice "B" 8:10 1 1/4 2/4 2/4 1/4 - - - - -
4. 22.10. Dobrá "A" - "A" 10:3 1 1/3 0/3 1/3 0/3 - - - - -
5. 29.10. "A" - Palkovice "A" 2:10 1 - 2/3 - - - 0/2 0/3 0/2 -
6. 5.11. Krmelín "A" - "A" 5:10 4 3/4 3/3 2/3 1/3 - - - - -
7. 12.11. "A" - Frýdlant "C" 10:8 4 - 4/4 4/4 2/2 - - - - -
8. 19.11. "A" - Slezan FM "C" 6:10 1 1/3 2/4 1/3 1/4 - - - - -
9. 26.11. TJ TŽ Třinec "C" - "A" 10:0 1 - - - - - - - - -
10. 3.12. "A" - St.Město"A" 5:10 1 - 2/4 0/3 1/3 - 1/3 - - -
11. 9.12. Kom.Lhotka "B" - "A" 10:1 1 - 0/3 0/3 0/2 - 1/2 - - -
        20 10/18 17/33 11/28 7/26 - 2/9 0/3 0/2 -
úspěšnost podzim:   % 55,6 51,5 39,3 26,9 - 22,2 0 0 -

Odvety:

skupina OP jarní část hráč.č.
  Dat. Zápas Skóre Body. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
12. 7.1. Brušperk "C" - "A" 3:10 1 1/3 2/3 0/3 0/2 - - - - -
13. 14.1. "A" - Skalice "A" 1:10 1 1/2 0/2 0/3 - - 0/2 - - -
14. 28.1. Ropice "B" - "A" 10:5 1 - 2/4 1/3 0/3 - 2/3 - - -
15. 4.2. "A" - Dobrá "A" 9:9 2 - 2/4 1/4 0/4 - 4/4 - - -
16. 11.2. Palkovice "A" - "A" 9:9 2 - 2/4 3/4 1/4 - 2/4 - - -
17. 18.2. "A" - Krmelín "A" 10:1 4 - 2/2 3/3 1/2 - 2/2 - - -
18. 25.2. Frýdlant "C" - "A" 9:9 2 - 2/4 1/4 - - 3/4 2/4 - -
19. 2.3. Slezan FM "C" - "A" 9:9 2 - 2/4 2/4 2/4 - 2/4 - - -
20. 10.3. "A" - TJ TŽ Třinec "C" 5:10 1 - 1/3 0/3 1/3 - 2/4 - - -
21. 17.3. St.Město"A" - "A" 10:8 1 - 3/4 2/4 1/4 - 2/4 - - -
22. 24.3. "A" - Kom.Lhotka "B" 8:10 1 - 1/4 1/4 1/4 - 3/4 - - -
          2/5 19/38 14/39 7/30 - 22/35 2/4 - -
úspěšnosti jaro:   % 40 50 35,9 23,3 - 62,9 50 - -
poměr zápasů celkem:   37 12/23 36/71 25/67 14/56 - 24/44 2/7 0/2 -
úspěšnost celková   % 52,2 50,7 37,3 25 - 54,5 28,6 0 -

tabulka OP

1.   Müller Rudolf
2.   Gruszka Jan
3.   Šigut Dalibor
4.   Ramšák Milan
5.   Kantor Josef
6.   Kantor Jan
7.   Pawlowski Roman
8.   Kantor Tomáš
9.   Klus Roman

 

zpět